O nas

Historia Eco Pet Space rozpoczyna się w sklepie zoologicznym kiedy to próbowałam wybrać najmniej kolorową zabawkę dla psów.

Wyszłam totalnie rozczarowana z fioletowym dinozaurem, który nie przetrwał niestety zbyt długo. Było to parę, dobrych lat temu, prowadziłam wtedy inną firmę i nie myślałam o tej zakupowej porażce jako szansie na niszową markę. Od tego momentu dostawałam co i rusz kolejne “sygnały”, że czas swoje spostrzeżenia przekuć w projekt. 

Pomysłów na pierwsze produkty miałam kilka, najpierw myślałam o naturalnej ochronie odkleszczowej, później o ekologicznych karmach, ale ostatecznie zdecydowałam się na wprowadzenie na rynek akcesoriów. Nie byłabym sobą, gdyby zaczęła od jednego rodzaju asortymentu. Choć wiem, że nie wszystkie pomysły da się wprowadzić w życie na początku, mam nadzieję, wybór jest na tyle szeroki, że każdy znajdzie w sklepie coś dla siebie. 

Teraz powinnam napisać, że marka powstała z miłości do zwierząt, że szczegóły są dla nas najważniejsze itp. itd.

Mam cichą nadzieję, że jest to oczywiste. Uwielbiam proces wyszukiwania, testowania i przechadzania się drogami, którymi jeszcze nikt nie podążał, jestem wtedy w swoim żywiole.

Inspiracją do stworzenia marki była ziemia.

Nasze zwierzęta przyjęły nasz styl życia, my jemy dietę pudełkową, a nasze psy suchą karmę, my ubieramy sukienkę z poliestru, a nasz pies podgryza sobie poliestrową zabawkę. W Eco Pet Space zwracamy się w stronę ukochanej przez nas natury.

Dobro naszej planety leży mi ogromnie na sercu, starałam się wybrać rozwiązania możliwe dla niej jak najlepsze. Oczywiście nie wszystko jest od razu możliwe, i choć marzę aby wszystkie produkty były zapakowane w plastik z konopii, a wypełnienia były w 100% roślinne, w tym momencie oferuję materiały najkorzystniejsze i najbardziej trwałe jakie udało mi się znaleźć przez 1,5 roku pracy. Bo trwałość również sprzyja ekologii. Mam nadzieję, że z czasem te rozwiązania, które chodzą mi po głowie staną się rzeczywistością. 

Naszą piękną, dobrą i zdrową codziennością.